ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Admin
Admin
Поделиться в print
Печать

Основним документом, який визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, є Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Цим нормативно-правовим актом визначено, що співвласник багатоквартирного будинку – це власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

Згідно зі ст. 12 цього закону витрати на управління багатоквартирним будинком розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника. Невикористання власником належної йому квартири чи нежитлового приміщення або відмова від використання спільного майна не є підставою для ухиляння від здійснення витрат на управління багатоквартирним будинком.
Зобов’язання із здійснення витрат на управління багатоквартирним будинком у разі здачі в найм (оренду) квартир та/або нежитлових приміщень державної або комунальної власності несуть наймачі (орендарі) таких квартир та/або приміщень.

У випадку, якщо Ви не отримуєте рахунки для оплати послуг просимо звернутись до комунального підприємства «Житлосервіс «Світанок»» за адресою вул.. Гагаріна, 115 (к.20) з правовстановлюючими документами на нежитлове приміщення для уточнення даних про власників.

Також додатково повідомляємо,  якщо у Вас виникла заборгованість з оплати за житлово-комунальну послугу Вам надається можливість укласти договір реструктуризації заборгованості та не накопичувати борги.

Поделиться новостью
Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в email
Еще новости:
Авторизация
КПЖ "Світанок"
*
*
Регистрация
КПЖ "Світанок"
*
*
*
*
Данные ответственного квартиросъемщика (собственника)
Можно посмотреть в информационном листе
Вы подтверждаете свое согласие с условиями Соглашения
Генерация пароля
КПЖ "Світанок"