Своєчасно сплачуйте за послуги з обслуговування та утримання будинку

Admin
Admin
Поделиться в print
Печать

Шановні абоненти!

Станом на 01.09.2021р. заборгованість населення перед КП «Житлосервіс «Світанок» складає більше 46 млн. грн. Враховуючи, що своєчасна оплата споживачами за отримані послуги є майже єдиним джерелом надходження коштів на розрахункові рахунки підприємства, це викликає серйозне занепокоєння і ставить під загрозу безперебійність у роботі підприємства.

Адміністрація КП «Житлосервіс «Світанок» звертається до споживачів із проханням своєчасно сплачувати за отримані послуги з обслуговування будинків та погасити існуючу заборгованість. Також існує можливість укладання договорів реструктуризації, що дозволяє погасити заборгованість частинами.
Згідно листа Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації №03-14/01307 від 27.08.2021р. “Про вжиття дієвих заходів реагування” КП «Житлосервіс «Світанок» продовжує роботу по стягненню простроченої заборгованості.

У разі, якщо споживачі-боржники продовжують ігнорувати намагання вирішити питання сплати боргу в добровільному порядку, а їхня заборгованість продовжує зростати у зв’язку з поточними нарахуваннями та системними несплатами, юридична служба підприємства змушена буде здійснити примусове стягнення заборгованості у судовому порядку.

Крім того, у разі невирішення питання оплати існуючої заборгованості, подальше вирішення ситуації щодо стягнення боргу буде реалізовано шляхом накладення арешту на рахунки, рухоме те нерухоме майно боржника та внесення його до Єдиного реєстру боржників України.

З питань щодо погашення заборгованості просимо звертатись до Абонентського відділу КП «Житлосервіс «Світанок» за адресою: вул. Гагаріна, 115. Телефони для довідок: (0645) 70-04-10; (0645) 70-04-11.

Поделиться новостью
Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в email
Еще новости:
Авторизация
КПЖ "Світанок"
*
*
Регистрация
КПЖ "Світанок"
*
*
*
*
Данные ответственного квартиросъемщика (собственника)
Можно посмотреть в информационном листе
Вы подтверждаете свое согласие с условиями Соглашения
Генерация пароля
КПЖ "Світанок"