Не накопичуйте борги за комунальні послуги. Сплачуйте онлайн

Admin
Admin
Поделиться в print
Печать

Шановні мешканці!!!

В теперішній, непростий для всіх нас час, держава намагається надати підтримку населенню, в тому числі і щодо оплати за житлово-комунальні послуги: на час карантину забороняється нараховувати пеню, позбавляти субсидій за несвоєчасні платежі, відключати від послуг (електроенергія, тепло, вода). Але ми повинні розуміти, що ці заходи ТИМЧАСОВІ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ. Карантин мине, а борги за житлово-комунальні послуги залишаться, і все повернеться в колишнє правове поле — пеню нараховуватимуть, послуги відключатимуть, субсидій за борги позбавлятимуть.

Тому, не накопичуйте БОРГИ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНі ПОСЛУГИ! Платіть онлайн. Ви зможете це зробити через будь-який зручний сервіс — Приват24, Ощад24/7, iPay.ua, Portmone та інші.

Також важливо зазначити, що сьогодні саме наші працівники підтримують життєдіяльність будинків, в яких Ви проживаєте. Наші двірники прибирають двори, мусорокармани, під’їзди. Наші сантехніки та електрики усувають аварії та ремонтують мережі в будинках. В нинішніх умовах ця робота пов’язана з ризиком для здоров’я. Також, через домашній карантин населення,   навантаження на наших робітників помітно зросло. Але всі ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ ВАС, забезпечуючи Вас послугами та безпекою. І їхня праця повинна бути оплачена.  Якщо Ви не платите за послуги з обслуговування будинку — Ви позбавляєте заробітної плати людей, які в складний час не сидять вдома, а працюють для підтримки будинків в належному стані. Якщо вони перестануть це робити, наслідки можуть бути непередбачувані.

Оцініть їхню працю – заплатіть за послуги!

Бажаємо всім мешканцям здоров’я, поборемо вірус разом !!!

З повагою,
адміністрація КПЖ «Світанок».

P.S.

Реквізити для сплати:
Одержувач: КПЖ «Світанок»
ЄДРПОУ одержувача: 32830821
Розр. рахунок (IBAN) одержувача: UA813047950000026001053728014
В призначені платежу вказати Ваш Особовий рахунок платника (знаходиться в правому верхньому куті Вашого Інформаційного листа) та адресу.
Наприклад: квартплата, о/р 0916101140370, ш. Будiвельникiв, 11г-37, Петренко П.П.

Приклад заповнення платежу через iPay.ua.

Приклад заповнення платежу через Portmone.

Поделиться новостью
Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в email
Еще новости:
Авторизация
КПЖ "Світанок"
*
*
Регистрация
КПЖ "Світанок"
*
*
*
*
Данные ответственного квартиросъемщика (собственника)
Можно посмотреть в информационном листе
Вы подтверждаете свое согласие с условиями Соглашения
Генерация пароля
КПЖ "Світанок"