ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Основним документом, який визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, є Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Цим нормативно-правовим актом визначено, що співвласник багатоквартирного будинку – це власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

Читать полностью »

В Сєвєродонецьку комунальники дезінфікують житлові будинки

Відсьогодні в Сєвєродонецьку комунальники дезінфікують житлові будинки, яких загалом у місті 806. Чи всі та за яким графіком оброблятимуть, як бути ОСББ? Відповіді на ці питання – у відео.

Читать полностью »

Не накопичуйте борги за комунальні послуги. Сплачуйте онлайн

Шановні мешканці!!! В теперішній, непростий для всіх нас час, держава намагається надати підтримку населенню, в тому числі і щодо оплати за житлово-комунальні послуги: на час карантину забороняється нараховувати пеню, позбавляти субсидій за несвоєчасні платежі, відключати від послуг (електроенергія, тепло, вода). Але ми повинні розуміти, що ці заходи ТИМЧАСОВІ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ. Карантин мине, а

Читать полностью »

Ремонт даху за адресою Гагаріна, 8Б

Відремонтований минулого тижня дах багатоповерхівки у Сєвєродонецьку почав протікати. Напередодні вода з горища підтопила квартиру на верхньому поверсі. Пояснення дала начальник РЕУ-1 КПЖ «Світанок» Лілія Чістенко.

Читать полностью »
Авторизация
КПЖ "Світанок"
*
*
Регистрация
КПЖ "Світанок"
*
*
*
*
Данные ответственного квартиросъемщика (собственника)
Можно посмотреть в информационном листе
Вы подтверждаете свое согласие с условиями Соглашения
Генерация пароля
КПЖ "Світанок"