Своєчасно сплачуйте за послуги з обслуговування та утримання будинку

Шановні абоненти! Станом на 01.09.2021р. заборгованість населення перед КП «Житлосервіс «Світанок» складає більше 46 млн. грн. Враховуючи, що своєчасна оплата споживачами за отримані послуги є майже єдиним джерелом надходження коштів на розрахункові рахунки підприємства, це викликає серйозне занепокоєння і ставить під загрозу безперебійність у роботі підприємства.

Читать полностью »

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Основним документом, який визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, є Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Цим нормативно-правовим актом визначено, що співвласник багатоквартирного будинку – це власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

Читать полностью »

В Сєвєродонецьку комунальники дезінфікують житлові будинки

Відсьогодні в Сєвєродонецьку комунальники дезінфікують житлові будинки, яких загалом у місті 806. Чи всі та за яким графіком оброблятимуть, як бути ОСББ? Відповіді на ці питання – у відео.

Читать полностью »

Не накопичуйте борги за комунальні послуги. Сплачуйте онлайн

Шановні мешканці!!! В теперішній, непростий для всіх нас час, держава намагається надати підтримку населенню, в тому числі і щодо оплати за житлово-комунальні послуги: на час карантину забороняється нараховувати пеню, позбавляти субсидій за несвоєчасні платежі, відключати від послуг (електроенергія, тепло, вода). Але ми повинні розуміти, що ці заходи ТИМЧАСОВІ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ. Карантин мине, а

Читать полностью »
Авторизация
КПЖ "Світанок"
*
*
Регистрация
КПЖ "Світанок"
*
*
*
*
Данные ответственного квартиросъемщика (собственника)
Можно посмотреть в информационном листе
Вы подтверждаете свое согласие с условиями Соглашения
Генерация пароля
КПЖ "Світанок"